Битолчанката што го воодушеви целиот Балкан овој пат ги „запали“ социјалните мрежи со тело какво секоја жена би посакала!

Напишано од на August 14, 2021

Младата пејачка ова лето ужива со полни гради. Марија Груевска деновиве објави фотографија на својот профил на социјалните мрежи на која позира во костим за капење. Марија изгледа прекрасно во ова издание, а фановите можеа да ја видат и нејзината тетоважа што ја има на ногата.

Имено, таа се фотографираше додека излегува од водата, додека нејзината коса беше врзана во висока пунџа. Инаку, Марија беше една од најдобрите пејачки во последната сезона во музичкото шоу „Ѕвездите на Гранд“.

Таа во шоуто ги освои сите како со својот извонреден глас, така и со необичните сценски настапи со кои никого не остави рамнодушен.

По една од нејзините спектакуларни изведби кога на сцената се појави со голема змија, а Јелена Карлеуша која беше дел од жирито и порача дека има неверојатно тело какво секоја жена посакува и дека ја потсетува на Ким Кардашијан.

Како таа изгледаше на овој настап, но и неколку нејзини други фотографии погледнете во галеријата што следува во продолжение…


Reader's opinions

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *Моментално во етер

Title

Artist