EX-YU ЕСТРАДА

Ќерката на Здравко Чолиќ стана вистинска убавица

todayNovember 17, 2021 24

Background
share close

Презимето Чолиќ наскоро ќе биде познато не само по најголемата балканска звезда Здравко туку и по Уна. Таа е ќерка на Чола и прераснува во вистинска убавица.Има 20 години и илјадници фанови на Инстаграм. Тато Здравко е горд на наследничката која не пропушта ниту еден концерт и го бодри од првите редови.

The post Ќерката на Здравко Чолиќ стана вистинска убавица appeared first on Република.

Written by: KissFM

Rate it

Previous post

EX-YU ЕСТРАДА

Јоце Панов пеел без сертификат во познат скопски ресторан, се појавила инспекција

Вчеравечер во еден познат скопски ресторан настапувал Јоце Панов. Пејачот бил во елемент, гостите расположени, сè до моментот кога на влезот од ресторанот не се појавила инспекција, пренесува „Убавина и здравје“. Инспекторите побарале од гостите сертификат за примени вакцини, а кога дошло редот истото да го побараат и од Панов, службените лица се изненадиле. Јоце не поседувал сертификат за примени две дози вакцина, па поради најверојатно му била изречена парична […]

todayNovember 15, 2021

Post comments (0)

Leave a reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

СЛУШАЈТЕ ГО РАДИО KISS FM ПРЕКУ ВАШАТА ОМИЛЕНА АПЛИКАЦИЈА

0%